Tipadam Dizi ve Film Yorumları

16 Ocak 2015 Cuma

Supergirl Dizisi Nasıl Bir Dizi? Dizinin Konusu Nedir? [Yakında!][Dizi Tanıtımı]Bundan önceki yazımda ''The Flash'' dizisine değinmiştim. O konuya değinirken Supergirl hakkında yazı yazacağımı bildirmiştim arkadaşlar..Yakında başlıyıcak bu diziyi, bu yazımı okuduktan sonra izlemek isteyebilirsiniz.

Yakın zamanda Arrow ve The Flash yapımcılarının Supergirl diye bir dizi yapacağını açıkladı. Peki ''Supergirl Kimdir ?'' diye sorucak olursanız, Supergirl bir çizgi roman karakteridir. Gerçek ismi Kara Zor-El'dir.. Superman'in kuzenidir. Dünyada kullandığı ismi ise Linda Lee'dir. Dizide 23-24 yaşlarında olabilceği söyleniyor. Dünyaya, Superman gibi mekik ile yollanıyor. Yollanış sebebi ise yok oluş ama; Superman gibi bebeklikten değil, genç yaşlarda yollanıyor. Kara Zor-El, Kriptonit taşları mekike çarptığı için çok geç dünyaya dönüyor. Dizi de tahminimce fazla uzatmadan güçlerini tam olarak kazanır ve gücünü iyileğe kullanır.

Belirtmek gerekirse Supergirl dizisi Arrow ve The Flash dizisi ile bağlantılı olacak.  Yani Arrow ve Flash bölümlerinde de gördüğümüz gibi bir ekip çalışması olabilir. Tahminimce Supergirl dizisini ilk olarak The Flash dizisinde görürüz gibime geliyor.


   
Bazı arkadaşlar ''Superman dizide olacak mı?'' diye soracak olurlarsa, Superman ve Batman kelimelirinin geçmesi bile dizide yasaktır. O yüzden olmayacaktır. Supergirl dizisinde Krypton gezegeninden en fazla 2 bölüm bahsedilir. Yakın zamanda çıkacak     Süperman'in Dedesi'nin zamanındaki Kryton (Kripton) gezegenini tanıtacak diziyide yakın zamanda paylaşacağım.

süper, girl, supergirl, izle, supergirl, nasıl, bir dizi, dizi tanıtımı, dizi konusu, dizi yorumu
Supergirl Dizisi Nasıl Bir Dizi? Dizinin Konusu Nedir? [Yakında!][Dizi Tanıtımı]
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

7 yorum:

 1. Supergirl tamamen boşta kalınmış abi ne yapsak diye yapılmış bir dizi bence. Abi zaten ana karakter Superman zaten çizgi filminde dahi koyuyorsun yan karakter olarak şu kızı ne gerek var ki dizisini çıkartmaya.

  YanıtlayınSil
 2. Oğuzkan haklı. Ama yinede ilk sezon için eğlenceli olacağını düşünüyorum. Ama sonradan cıvıtmaya başlar sıkar. Bu tarz animeleri, dizileri sevenler için güzel bir haber

  YanıtlayınSil
 3. Önce Arrow sonra Flash şimdide supergirl adamlar güzel çalışıyor:)

  YanıtlayınSil
 4. Eyüp Yusuf Altunbıçak22 Ocak 2015 13:27

  Karaklar değişti , alınan karara göre ; Superman abartılmadan dizide oynayabilecek ama kesin değil..Yapımcıya bağlı.

  YanıtlayınSil
 5. Eyüp Yusuf Altunbıçak22 Ocak 2015 13:28

  Arka Sokak'lardan iyidir bence :)

  YanıtlayınSil
 6. Eyüp Yusuf Altunbıçak22 Ocak 2015 13:28

  Dizi anime değil :)

  YanıtlayınSil
 7. Eyüp Yusuf Altunbıçak22 Ocak 2015 13:29

  Kesinlikle Krypton , iZombie , Titans ve hatırlamadığım 1-2 dizi daha çıkarıyor DC ..

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top