Tipadam Dizi ve Film Yorumları

27 Ocak 2015 Salı

The Last of Us'ın Filmi Hakkında Merak Edilenler!

Oynarken bir yandan da film izlermişçesine bizleri kendine bağlayan The Last of Us'ı bilmeyen yoktur sanırım. 2013 Haziran ayında çıkış yapan ve Naughty Dog tarafından geliştirilmiş olan oyunun filmi için bazı detaylar ortaya çıktı.

  Filmin yönetmeni Neil Druckmann genel olarak filmin  ana hikayesi,  oyunun hikayesine bağlı olacağını söylese de 15 saatlik bir oyunu ortalama bir film saatine indirmek pekte kolay olmayacağını da dile getirdi. Oyunda ki senaryoları bire bir görmesek de bazı yerlerin değiştirileceğini söyleyen Druckmann'ın şimdiden tedirgin olduğunu belirtmeden geçmek istemem. Şuan için filmde ki iki ana karakterimiz Joel ve Ellie'nin ise kim tarafından yönetileceği belli olmasa da Ellie rolü için Game of Thrones'tan tanıyacağımız Arya Stark'ın canlandırması bekleniyor. Filmin yapımcılığını ise Sam Raimi üstleniyor. Dağıtımcılığını ise Screen Gems yapacak.

 The Last of Us  ayrıca 2.oyununun çıkışı için onay aldığını söylemekte fayda var. Bu haberde herkesi mutlu edecektir.

 Anahtar Kelimeler : Sony, The Last of US, Teknoloji ve Oyun, macera, aksiyon, Game of Thrones, Sam Raimi,The Last of Us hakkında, The Last of Us ne zaman çıkacak,
The Last of Us'ın Filmi Hakkında Merak Edilenler!
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

3 yorum:

 1. bir şey soracam. oyunu bilmeyen biri olarak filmi izlememi tavsiye eder misiniz acaba?

  YanıtlayınSil
 2. Serkan Uğur28 Ocak 2015 16:04

  Şuan için bir şey söylemem zor fakat oyunun senaryosu güçlü olduğundan filmin senaryosu da sağlam olacaktır. Sam Raimi sağlam bir film çıkartacağından şüphem yok :)

  YanıtlayınSil
 3. Arya başarılı bir oyuncu doğru tercih yapılmış bence

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top