Tipadam Dizi ve Film Yorumları

2 Şubat 2015 Pazartesi

The Hum: Abductions Nasıl Bir Oyun?

Korku oyunlarını seven var mı aranızda? Aslında yazıma böyle bir soruyla başlamak istemezdim fakat merakım yine beni yendi.

 The Hum: Abductions ile harika bir korku deneyimi için şimdiden paranızı hazırlayın. FPS tarzında ki oyun Thotwise tarafından geliştiriliyor. Oyunda Holly Sanders adlı bir kadını yönetip korku seansının dibine vuracağız. Oyunun hikayesinden bahsetmek gerekirse tipik bir aile gibi kendine özel sorunları olan ve geçmişinde de gizemli şeyler yaşayan Sanders, kocasının kaybolmasından sonra (ki uzaylılar tarafından kaçırıldığını tahmin ediyorum) bu sefer de bebeği uzaylılar tarafından kaçırılıyor. Ve oyuna başlıyoruz. Oyunun trailerına göz attığımıza seslendirmeleri çok iyi yaptığını şimdiden söylemek zor olmasa gerek. The Hum: Abductions , Unreal Engine 4 oyun motoruyla yapılmasının yanı sıra, Oculus Rift'i de desteklediğini söylemek isterim.


(Oculus Rift hakkında daha fazla bilgi için Google'da ufak bir arama yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa da bana iletebilirsiniz.)

  Oyun şimdilik PS4, Mac ve PC için çıkış yapacak ve bu yıl içinde çıkış yapması bekleniyor. Oyunun trailerlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: The Hum: Abductions ne zaman çıkacak?, Yeni çıkan korku oyunları, The Hum: Abductions nasıl bir oyun? Oculus Rift nedir?
The Hum: Abductions Nasıl Bir Oyun?
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. daha önce hiç korku oyunu oynamadığım için gerçekten korkutan bir oyun olabilir mi de düşündüm kendi kendime. açıkçası oyunu merak ettim.

    YanıtlayınSil
  2. Çıkması için biraz daha beklemen gerekecek dostum :')

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top