Tipadam Dizi ve Film Yorumları

1 Mart 2015 Pazar

Aşk Yeniden Fragman Ve Haberleri

Fox TV'nin yeni dizisi Aşk Yeniden özenli yapımı, sağlam senaryosu ve uyumlu oyuncu kadrosu ile özlediğimiz romantik komediyi ekrana taşıyor. İyi oyunculuklara sürükleyici bir senaryo ve özenli bir yönetim de eklenince ortaya oldukça iddialı bir yapım çıkıyor. Haberimizde Aşk Yeniden Fragmanı ve haberlerini bulabileceğiniz bir siteyi tanıtmak istiyoruz.

Aşkla komediyi başarıyla harmanlayan Aşk Yeniden emeğinin karşılığı yüksek izlenme oranlarıyla aldı. AB grubuna direk zirveden giriş yapan dizi Totalde ciddi rakiplerini geride bırakarak 2. olmayı başardı. İlk bölümüyle büyük beğeni kazanan dizi böylece kısa sürede önemli bir seyirci kitlesi edindi. Yakın gelecekte fenomen olacağı kesin olan Aşk Yeniden dizisinin konusu, oyuncuları ve fragmanı hakkında bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.


Fox ekranlarının iddialı dizisinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy başrolde bulunuyor. Oldukça uyumlu olan başarılı oyunculara Tülin Oral, Tamer Levent, Lale Başar ve Didem Soydan gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor. Oyunculara baktığımızda senaryo ve çekimler gibi oyuncu kadrosunun da özenle oluşturulduğunu görüyoruz.

Dizide Zeynep karakteri sevdiği adamın peşinden Amerika'ya gitmiş ve bir çocuk sahibi olmuştur. Ancak sevdiği adam özgürlüğüne düşkündür ve sorumluluk almaktan çok uzaktır. Böylece Zeynep büyük bir hayal kırıklığı ve sorunla başbaşa kalır. Yapabileceği tek şey Türkiye'ye ailesinin yanına dönmektir ama yaşadıklarını ve çocuğu ailesine nasıl izah edeceğini bilemektedir. Fatih eğitimini tamamlamak üzere Amerika'dadır ancak onun da ülkemize dönme vakti gelmiştir. Fatih'in sorunu ise memnun olmadığı hayatını değiştirmesinin oldukça zor görünmesi ve hiç istemediği biriyle evlendirilme riskidir. İki gencin yolu dönüş yolundaki uçakta kavga ederken kesişir. Havaalanındayken sorunlarını çözebilecek bir yol bulurlar. Fatih Zeynep'e evlenme teklif eder. Bu aslında ailelerini kandırmaya yönelik bir oyundur. Zeynep bu yolla çocuğuna bir baba bulurken, Fatih de hiç istemediği bir evlilikten bu yolla kurtulacaktır. Elbette bu oyunun ailelere kabul ettirilmesi ve sürdürülmesi kolay olmayacaktır.

Dizinin ilginç senaryosunda aşkla birlikte bolca mizah unsurları yer almakta ve bu da izleyicilere keyifli zamanlar geçirtmektedir. Tüm dizilerde olduğu gibi Aşk Yeniden dizisinde de bolca merak unsuru vardır. Yeni bir dizi olmasına rağmen sonraki bölümde yaşanacak olaylar izleyenler tarafından merak edilmektedir. Bölüm özetleri ve Aşk Yeniden Fragman yeni bölümü heyecanla bekleyenler için ilaç gibi gelebilir.

Aşk Yeniden Fragmanı izlemek için tıklayınız.
Aşk Yeniden Fragman Ve Haberleri
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top