Tipadam Dizi ve Film Yorumları

14 Mart 2015 Cumartesi

Fast & Furious 7 Ne Zaman Vizyona Girecek?


Herkesin merakla beklediği Fast and Furious 7 3 Nisan 2015 tarihi ile birlikte vizyonlarda yerini alacak. Aslında herkesin kafasında şu soru var, '' Paul Walker'ın ölümünden sonra yerine kimin geçeceği?'' sorusu adeta izleyicileri daha çok merak ettiriyordu.

 Bizlerde hemen sorunuzun yanıtını verelim o halde: Filmin zaten büyük bir kısmı Paul Walker ölmeden önce çekilmişti. Sadece bir kaç yeni sahne daha eklenmesiyle CGI teknolojisi ile Walker'ın sesi ve yüzü kardeşleri Calep ,Cody ve 4 farklı aktöre daha uyumlu hale getirilerek yeni sahnelerde kullanılacağını açıkladı. Bu detaydan sonra filmin kamera arkasına göz atınca inanılmaz bir filmin bizi beklediği açıkça ortada çünkü filmin bir bölümünde, Dominic, Brian ve ekibinin uçaktan atladığı bölüm tamamen gerçekçi olması bizleri bir hayli şaşırttı. Bu detay da film üzerinde harika bir emek olduğunun göstergesidir. Şimdi sizleri o video ve filmin fragmanları ile baş başa bırakalım iyi seyirler :')

Fast & Furious 7 Ne Zaman Vizyona Girecek?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top