Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Mayıs 2015 Pazar

Counter Strike 1.6 - theAltunbicak [Türk Yapımı Movie]

Bu sıralar can sıkıntısından Cs 1.6 oynamaya başladım.. Oynadım, oynadım.. Sonra oyunda iyi olduğumu farkettim. E, güzel bir video yapıp paylaşmamak olmaz dedim! İlk videoyu izleyin sonra bilgilere bakarık;

              
▲ 1-2 hafta uğraştığım 'Cs 1.6 Movie' videosu sonunda bitti! Çoğu Map 'ta çektiğim 80 tane kısa video birleşimiyle böyle güzel bir video ortaya çıktı.. Başta güzel bir İntro koyamadım fakat allah izin verirse ileri ki videolarda güzel bir İntro ve movie filmi ile geleceğim..

▲ Kullanılan Programlar: Fraps, Windows Movie Maker ve Pixlr ..

▲ Yapılış şekli: Hazır olduğumda Cs 1.6 konsoluna oyuna girdiğimde oyunun kendi ayarlarıyla video çektim ve sonradan izleme butonuna tıklayıp Fraps ile çektim. Bunu yapma nedenim Fraps programı normal oyundayken çok kasar.. Fraps programıyla çektiğimde Windows Movie Maker programı ile videoları düzenleyip bir arşive soktum.. Pixlr programı ile ise İntro hazırlayamadığım için başta ki fotoğrafı yaptım.. Sonrasında biriken bütün videoları Movie Maker programıyla birleştirdim ve arkasına müzik ekledim..

♫ Müzik: SKRILLEX - Bangarang [Official Music Video]

▲ Yapılış zamanı ve video boyutu: 8 gün.. & 526 mb!

▲ Her konuda sorularınız için; Fb.com/theAltunbicak

Counter Strike 1.6 - theAltunbicak [Türk Yapımı Movie]
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

6 yorum:

 1. Güzel bir video olmuş, elinize sağlık. Oyunu da iyi oynuyorsunuz. :)

  YanıtlayınSil
 2. Eyüp Yusuf Altunbıçak24 Mayıs 2015 15:36

  Çok teşekkürler efendim.. ^_^

  YanıtlayınSil
 3. Şarkı seçimin videoya bağladı resmen beni, kesinlikle çok hoş olmuş dostum! Resmen bilgisayara Counter indirip oynayasım geldi yıllar sonra, ellerine sağlık.. :))

  YanıtlayınSil
 4. Bende uc yillik bi oyuncu olarak yorum yapmak istiyorum.yeni baslayan birine gore iyi oynamissin ozellikle awp iyiydi ama onun disinda genelde tariyorsunuz ve 1k alip oluyorsunuz birde orda bicak cekip awp ile gitmissiniz olmamis o :D onun disinda very great! :)

  YanıtlayınSil
 5. Eyüp Yusuf Altunbıçak9 Haziran 2015 22:01

  Doğrudur, bu suralar oyun için Steam satın aldım.. İşi daha da ilerletip gelen yorumlara göre profesyonel bir video hazırlıyorum. Onun içinde bana 1 aylık maraton gerekiyor.. :) YouTube kanalını takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 6. Eyüp Yusuf Altunbıçak9 Haziran 2015 22:01

  Çok teşekkürler Can abi. :)

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top