Tipadam Dizi ve Film Yorumları

29 Mayıs 2015 Cuma

Mega Holdings İtirafı : Aldığımız Web Sitesi Rezalet!

Merhabalar arkadaşlar,

Tipadam.com ailesi olarak aslında bizim asıl amacımız film içerikli konular girerek, dizi ve film yorumlarımızla insanları bilinçlendirmektir. Bunun haricinde Mega Holdings adı verilen bir titan zinciri ile ilgili yazılarımız internette bomba etkisi yaratarak, tıklanma rekorları kırmaya devam ediyor. Amacımız ise kesinlikle herhangi bir kesimi karalamak değil, sadece insanları bilgilendirmek.

Mega Holdings yazılarımıza olumlu, olumsuz her türden yorumlar geldiği gibi "itiraf" içerikli yorumlar da gelmektedir. Daha önce şuradaki yazımızda, o ânâ kadar gelen tüm itirafları sizlere derlemiştik. O günden bugüne halen Mega Holdings içerisinden tarafımıza bir sürü itiraf gelmektedir. Vakit bulamadığımız için bir çoğunu derleyemiyorduk fakat bu sefer ki itiraf çok sağlam bir itiraf olduğu için hemen sizinle paylaşmak istedik.İtirafı yapan arkadaşın kişisel bilgileri tarafımızca gizli tutulmaktadır. Ayrıca bu arkadaşa, bu duyarlı davranışından dolayı teşekkürlerimizi de sunuyoruz. Görseldeki itirafın metin halini sizler için derledik.

İşte başlık başlık o itiraflar :

İnsan piskolojisiyle oynuyorlar


Merhaba. Bu işe girdim ve 15 kişi getirdim. Tabi bu bir anda oldu. İnsanların bana güveni vardı. İlk başlarda kazanımlar olduğundan ve sürekli sizin beyninizi kapattıklarından düşünemiyorsunuz. İşe girdiğiniz zaman sizin beynininz başka düşüncelere kaymaması için sürekli poh pohluyolar. Daha sonra ilerlediğinizde üstü kapalı insanları dolandırmanızı istiyorlar. Çoğu da işin dolandırıcılık boyutunu biliyor ve kendi parasını kurtarmak için başkalarını dolandırıyor. Seminerler filan hikaye. Her seminerin konusu aynıdır . Sadece anlatan kişi yer ve sunum farklılıkları oluyor. Aynı bilgileri sürekli sizin beyninize işliyor. Bilinç altı yapıyorlar. İnsan piskolojisiyle oynuyorlar.

Verilen Web Sitesi Tam Bir Rezalet! 

Web sitesi tam bir rezalat zaten. Ordan aldıgınız domainlerin başında www yoktur. Diren isim.com'dur. Çünku uzantı adrestir. Eğitime gelince eğitim diye bir şey yok  ki eğitim bilgisi olup verecek kişide yok. Biraz bilgisi olan zaten hazır site yapımını 10 dakikada çözer. Üst liderler sürekli arabalar alır, arsalar bu tür laflar dolaşır piyasada sizi motive etmek için. Hepsi hikaye.

Tanıdıklarınız Bu İşe Bulaştıysa Döverek Çıkarın! 

Şimdi Mecidyeköy'de Thevoice adında bi cafe açtılar (açanlar üst liderler).  Milleti orda topluyorlar yani kazandıgınız 3 kurus parayı da size bırakmaya niyetleri yok. Dışardaki bir ürün 1 TL ise orda 3 TL. Hani kardeştik? Ve bombaya geliyorum. Çok büyük firmayız avukatlarımız var felan filan diyorlar. Hürriyet gazetesinde çıkan bir habere dava açtıklarını ve kazandıklarını söylüyorlardı. Bir mahkeme bildirimimi gibi bir şeyi Whatsapp'tan herkesle paylaşıyorlardı. Ama hürriyet gazetesiden o haber kalkmamıştı. Mahkeme karar verdiyse o link kalkardı. Yani insanların motivasyonu bozulmasın diye sahte belge düzenleyecek kadar ustalar. Son bombaya gelince, hep dinden imandan bahsederler hadislerden ayetlerden örnekler verirler. Ama içerlerini girerseniz görürsünüz ki kelime i şehadet başka çok az sey bilen insanlar. Sakın sakın bulaşmayın, yakınlarınızdan biri girdiyse onu ordan gerekirse döverek kurtarın. Çünkü sizin verdiğiniz acı olaylar sonunda devede sinek kalacaktır.. 


Ayrıca bu itirafı okuduktan sonra da Tipadam ailesi olarak, sizlere ne kadar doğru tavsiyelerde bulunduğumuzu da görmek, bizi mutlu etti.

Bakınız, daha önceden yazmış olduğumuz yazı :
Mega Holdings'ten Web Sitesi Almayın!

Mega Holdings İtirafı : Aldığımız Web Sitesi Rezalet!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top