Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Mayıs 2015 Pazar

Suicide Squad filminin The Joker 'inden yeni fotoğraflar geliyor!


Dc Comics 'e ait olan Suicide Squad çizgi romanının ileri ki senelerde film olacağı açıklandıktan beri setten fotoğraf geliyor.. En son Batman filminde gördüğümüz Joker 'i yeni bir filmde görmek çok heycan verici. Düşünsenize o kahkaha, o ses! Ayy, tüylerim ürperdi. Neyse, devam edelim..

Yönetmen koltuğunda David Ayer otururken kadrosunun zenginliğindende geçmeyelim.. Kimler mi var? Hemen bir bakalım.. ;

Jared Leto - The Joker
Will Smith - Deadshot
Margot Robbie - Harley Quinn
Jai Courtney - Captain Boomerang
Jesse Eisenberg - Lex Luthor
Cara Delevingne - Enchantress ve daha fazlası..

                  

''E, bu fotoğrafta Joker yok?'' diyenler için setten fotoğrafları teker teker getirip gözümüzü şenlendireyim.. He, bu arada kadro iyi demi? Evet, bence de! Neyse fotoğrafa geçeyim.. ;

                      

Fotoğraf aralarında 1-2 söz yazayım, berki okuyanız olur; Filmde ki kişiler çizgi romanda olduğu gibi süper kötülerden oluşan bir grup.. Yani ona göre bol, bol kötü izleyeceğiz!

                          

Abi şu tipe bakar mısın ya! Neyse.. 2008 yılında Kara Şovalye filminden beri The Joker karakterini görmemiştik.. Kara Şovalye filminde de Joker 'i rahmetli Heath Ladger oynamıştı.

                   

Bu fotoğraf internete düştüğünde çoğu kişi ''Nerden çaldın bu arabayı Joker?'' yazmıştı. Harbiden nereden çaldın bu arabayı Joker? Neyse, elbet bir gün öğreniriz.. Devam!

                            

Aha! Araya bir Will Smith kaçmış. Ama uzun zamandır görmüyorduk abimizi böye güzel bir filmde böyle güzel bir rol alması göz yaşartıcı. Bay Smith bu filmde Deadshot karakterini oynayacak. Evet, Deadshot..

Tanıdık geldi mi? Arrow dizisinden bir adam vardı sanki öyle he? Tamam, tamam Deadshot karakteri Arrow dizisinde de 4-5 bölüm geçmiş bir karakter ama son Arrow sahnesinde de hepimizin gözünün dolmasına sebeb olmuştu..

                           


Son olarak bu fotoğrafla da yazımızı bitirelim.. Hepimiz Joker 'i bekliyoruz! He, bu arada unutmadan söyleyeyim; filme ait resmi bir fragman daha yok. Bunlarla yetinmeye çalışalım birazcık..


Suicide Squad filminin The Joker 'inden yeni fotoğraflar geliyor!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top