Tipadam Dizi ve Film Yorumları

30 Mayıs 2015 Cumartesi

Ve karşınızda Harley Quinn!

Bundan önceki haberimde Joker ve Suicide Squad ekibinden bahsetmiştik. Şimdi gördüğümde etkilendiğim, evet o! dediğim bir Harley Quinn 'den bahsedeceğim.. İlk neyle başlasam, çizgi romandan mı başlasam yoksa filmde ki fotoğraflardan mı bilemedim. Neyse çizgi romanla başlayalım;

                       
                     
KARAKTER TANITIMI:
Harley Quinn, DC Comics 'in en kötülerinden biridir! Yani The Joker'den sonra en kötülerden biri.. Ve işin güzel yanı Harley, The Joker 'in yardımcısıdır. Ya da partneri diyelim, herneyse işte öyle birşey. İlk başta Arkham 'da bir psikiyatris olan Harley, Joker 'e sırıl sıklam aşık olduktan sonra onu Arkham 'dan kaçırmaya yardımcı olmuştur ve onun yardımcısı olmayı kabul etmiştir. Joker onu, Harley 'in onu sevdiği kadar sevmese de Joker ona sırılsıklam aşık olan Harley 'i biraz kullanır. Ivy sayesinde ise yarı süper güce sahip olmuştur.

                          

FİLME GEÇELİM:
Bir insan Harley karakterine bu kadar yakışabilir mi? Bence yakışamaz! Suicide Squad filminde Harley Quinn 'i oynayan Margot Robbie 'ye ait resimler çekimlerden yağıyor..

Fotoğraflara bir göz atmaya ne dersiniz?;

                       

Ne görüyoruz? Bir kadın ve Joker.. Yok, ''Bir kadın..'' değil o Harley Quinn! Bu sahnede çok ayrıntılı bir şey söyleyemem ama The Joker ve Harley 'in ilk sahneleri diye bilirim. Haydi devam!

                             

Sizcede harika değil mi!? Şey, filmde bana göre kıyafet seçimi çok iyi.. Çizgi romanla tıpa tıp aynı mı? Hayır. Ama biraz değişiklik yapmaları iyi olmuş. Margot Robbie 'nin bize filmde psikopat ama herkesi sevdiricek bir oyunculuk göstereceğini eminim.. Devam!

                                   

Motorda kullanırmış.. Şey, kamera arkası fotoğraflardan biri daha! Film daha vizyona girmeden biz bütün fotoğrafları alıyoruz. İyi mi bizce? Bence değil.. Spoiler yiyoruz sonuçta.

                                   

Son olarakta haberimizi bu fotoğrafla bitirileim.. Bu kadar setten fotoğraflar gelince herkesin aklına ''Bu sette güvenlik yok mu?'' diyede gelmiyor değil. Will hocamız ile Margot teyzemizi aynı karede görmek mutlu ediyor bizi.
Ve karşınızda Harley Quinn!
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. Güzel yazı olmuş bayağı heyecanlandım desem yeridir sayenizde :)

    YanıtlayınSil
  2. Eyüp Yusuf Altunbıçak9 Haziran 2015 22:03

    Teşekkürler..

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top