Tipadam Dizi ve Film Yorumları

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Scream (Çığlık) Nasıl Bir Dizi? (Konusu ve Kişisel Analiz)

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba değerli dostlar! :)

Oldukça yoğun geçirilen okul döneminin ardından, ciddi anlamda rahatlamış şekilde karşınızdayım. Yakın zamanda size hayatımın şu dönemiyle ilgili ciddi açıklamalarda bulunacağım ama pek tabi bunun yeri şu an bu konuda değil :) O yüzden de böyle bir giriş sonrası, direk asıl konumuza giriyorum ''sizinde izninizle''...


Scream, bildiğiniz üzere zamanında ''Çığlık'' ismiyle yaklaşık 4 bölümü çekilmiş ve vizyonda milyonları kendine çekmiş bir sinema filmidir. Eğer siz de büyük bir çığlık hayranıysanız kiii şu an bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen öylesiniz :) O halde bu dizi kesinlikle size göre arkadaşlar! Şu ana kadar 3 bölümü çekilen ve kesinlikle bu bölümlerde çığlık hayranlarının ''hakkını vermişler be!'' diyebildiği bir dizidir Scream. Spoiler vermemek amacıyla, dizinin bölümleri hakkında detaylı görüşlerimi belirtmeyeceğim pek tabi ama bu yazıyla sizlere ''özellikle de dizi sıkıntısı çekilen bu dönemde'' Scream dizisini net bir şekilde önermekteyim dostlar.

Daha 3 bölümü yayınlanan dizimiz, şimdiden 2. sezon onayını dahi almış durumda. Dizimiz, neredeyse kimsenin beklemediği bir şekilde; lezbiyen bir çiftin sevişme videosunun yayılmasıyla başlıyor ve devamında oldukça çılgın şeyler bizleri bekliyor.

Katilimizin oldukça zeki olduğu ve bizleri sürprizlerle karşıladığı da ayrı bir gerçek.


Özellikle Emma, Brooke ve Noah karakterleri, şu an için dizide en çok göze çarpan kişiler konumunda. Şahsen favorilerimin Noah ve Brooke olduğunu da ayrıca belirtmek isterim :) Çığlık filminden kesinlikle geri kalır hiçbir yanı bulunmayan Scream dizisini, şu yaz dönemi için herkese önermekteyim. Ayrıca güzel bir fragmanını da ekleyip, yazımı öyle noktalayacağım. Umarım sizlerde benim gibi diziden memnun kalırsınız arkadaşlar..


 Anahtar Kelimeler: Scream nasıl bir dizi, Scream dizisi hakkında her şey, scream dizisinin fragmanı, çığlık dizisi 2. sezon onayı aldı mı, çığlık dizisi hakkında izleyici yorumları, çığlık dizisinin konusu
Scream (Çığlık) Nasıl Bir Dizi? (Konusu ve Kişisel Analiz)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top