Tipadam Dizi ve Film Yorumları

7 Temmuz 2015 Salı

Tipadam Yazdı, Enes Olgun Çark Etti!

Biz uğraştıkça, onlar yola gelecek! Daha önceden "Enes Olgun Mega Holdings Kullanmıyor, WordPress Kullanıyor!  [Rezillik!]" başlıklı bir yazı yazmıştık. O yazımuz bayağı ilgi görüp, büyük yankı uyandırmıştı. Bahsettiğim yazı Google'da üst sıralara yerleşerek 20 binden fazla görüntüleme ve 130'dan fazla yorum almıştı.

İnsanlara gerçekleri gösterelim derken Mega Holdings denen titan zinciri topluluğunun en büyük poh pohçusu Enes Olgun'un da bu durumdan haberi olmuş olmalı ki WordPress'i bırakarak sitesini Mega Holdings alt yapısına taşıdı. Ama bilmediği bir şey vardı. İnternet arşivi asla yanılmaz ve her şeyi kaydeder.

İnternet arşivine sizde bir göz atarsanız eğer geçmişteki herhangi bir güne giderek eski sitesine be kullandığı alt yapıya ulaşabilirsiniz.

İnternet arşivinden 21 Mart 2015 tarihine iyi bakın arkadaşlar. Sitesinin o eski halini ve alt yapısını görebilirsiniz. Hadi hep beraber Enes Olgun'un WordPress alt yapılı sitesini ifşa edelim.

1) İlk önce https://web.archive.org/web/20150321003005/http://enesolgun.com/ 
linkine tıklayın.

2) Daha sonra ise sayfasının herhangi bir yerine sağ tıklayın ve "Sayfa Kaynağını Görüntüle" yapın.

3) Şu alttaki ekran görüntüsünden de dikkat edeceğiniz üzere 22. satıra bakın!


Ne yazıyor gördünüz mü? WORDPRESS!!!

Bu da demek oluyor ki Mega Holdings siteleri bahane, millete "en kaliteli siteleri size sunuyoruz" diyerek kazıklamak şahane!

Peki neden bir anda çark ettiler? Neden WordPress gibi çok daha kaliteli bir ürünü bırakıp, dandik Mega Holdings alt yapısına geri döndüler?

Cevap basit! Tipadam olarak biz yazdık, insanlara gerçekleri gösterdik ve foyaları ortaya çıkınca daha fazla insana yayılmadan hemen alt yapıyı değiştirdiler! Ama sonunuz yakındır. Onlarca insanı kandırmanın vebalini çekeceksiniz!

Bakınız : Mega Holdings'ten Site Almayın

Tipadam Yazdı, Enes Olgun Çark Etti!
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

4 yorum:

 1. Para Ve Zaman Dengesi4 Ağustos 2015 13:13

  mega holding yapanların çoğu şu anda organo gold adlı bir firmaya geçti.50 krş luk kahveyi 4 tl den,kilosunu 200-300 tl den satıyorlar.organo gold ile ilgili de çalışmalarınızı bekliyoruz

  YanıtlayınSil
 2. kadir yiğit19 Ekim 2015 04:23

  Ya abi nasıl güzel insanlarsınız sizler ya ;) bir arkadaşımda bana bulaştı şimdi,bir şeyler anlattılar bazılarını anlamadım,biraz araştırayım ben sizi dedim,anlatan elemanın surat ifadesi değişti ekşi sözlük vs. diye ama ama sizi unutmuşlar süpersiniz,herkesi aydınlattığınız için teşekkür ederim.
  Malum arkadaşın sitesinde bir şey yazıyor(slogan)
  2010'dan bugüne kadar aynı slogan arşivlerde var
  Git bir şeyler yap
  Çay yaptım içermisin ?
  Abi şu an kahkaha atıyorum ağlanacak halimize,biz toplum olarak yatarak nasıl para kazanma derdindeyiz böyle,öyle ki hayat kadınları yanımız da masum kalır kutsal varlık olurlar.
  Yalnız şunu unutmamak lazım ''eo'' denen kişi mangırları cukkalarken biz sürekli onu ve onun çevresinde dönenleri tartışıyoruz.
  Şimdi sizden şu sorunun cevabını bekliyorum;''eo'' bu şekilde milleti kandırarak başarılı mı oldu kendi çapında yoksa şansı yaver mi gitti de büyüdü ?
  Başarılarınızın devamını dilerim.
  SAYGILARIMLA.(saygının ötesini hak ediyorsunuz)

  YanıtlayınSil
 3. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 4. En iyisi map arkadaşlar. Yüzde yüz yatırım yapan herkes kazanıyor. Böyle adam bulma falanla da ugrasmana gerek yok. Dinleyenler ayrıntılı bilgi için bana senoltgm6578@gmail.com dan ulaşabilirler

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top