Tipadam Dizi ve Film Yorumları

29 Ekim 2015 Perşembe

Ayı Teddy Nasıl Bir Film? (Özeti ve Detaylı Analizi)
YönetmenSeth  MacFarlane
Oyuncular
:  Mark Wahlberg, Mila Kunis
,McHale Ribisi,Giovanni Ribisi Patrick Warburton
Vizyon Tarihi: 21 Eylül 2012 Cuma
Senaryo: Seth MacFarlaneAlec Sulkin 
Yapımcı FirmaUniversal Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce


KONU: Family Guy’ın yaratıcısı, yönetmen Seth Macfarlane, mükemmel mizah anlayışını hem yazdığı hem yönettiği hem de seslendirdiği Ayı Teddy  ile Beyazperdeye getiriyor. Bu canlı aksiyon animasyon komedide John Bennet isimli bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikâyesi anlatılıyor.

Özet : Öncelikle sevgili okuyucularımız bu film kesinlikle yabancı komedi mizahından ayrı tutulması gerekilen bir film.Sıradan yabancı komedilerde birçok espriyi anlamayız ve yabancıların katıla katıla güldüğü bir şeyi neye gülüyor bunlar ya diyebiliyoruz.Bu birazda bizim kültürümüzden ve yaşayış biçimimizdendir.Bu filme bakacak olursak ciddi anlamda komik ve espirilidir.Filmde yapım ve oyuncuların profesyonelliği açıkca ortadadır bunu zaten izlediğinizde anlayacaksınız sevgili okuyucularımız.Seth MacFarlane sınırları zorlayan hayal dünyası ön planda tutulmuş ayı Ted onun eseri olmuştur.Filmde argo bol olup çocukların izlemesini pek tavsiye etmeyeceğimiz kötü örnek olabilecek sahneler vardır.Son olarak söyleyebileceğim bir şey varsa serinin devamını direk izleyeceğinizdir sevgili okuyucularımız.Hepinize iyi seyirler dilerim.
Ayı Teddy Nasıl Bir Film? (Özeti ve Detaylı Analizi)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top