Tipadam Dizi ve Film Yorumları

15 Kasım 2015 Pazar

Dünyanın En İyi DJ Sıralaması (Hayatları Ve Videoları)

Dünyanın En İyi DJ Sıralaması

Hardwell:Robbert van de Corput (7 Ocak 1988 doğumlu), bilinen sahne adı Hardwell olan,Hollandalı electro house,DJ ve prodüktör. DJ Magdergisinin yaptığı oylama sonucu 2013'ün ve 2014'ün 1 numaralı DJ'idir.
 Robbert van de Corput, 7 Ocak 1988,Breda,Hollanda doğumludur. Müzikle ilk tanışması 4 yaşında piyano çalmasıyla başladı. 13 yaşında iken büyük bir plak şirketiyle ilk sözleşmesini imzalar ve 14 yaşına kadar saygın kulüplerde DJ'lik yapmaya başlar. Kendisi sık sık onun ilham kaynağı ve hocası olarak Tiesto'yu gösterir. Calvin Harris: Dünyanın hem en iyi hem de 46 milyon dolarla en çok kazanan DJ’lerinden, gerçek adı Adam Richard Wiles olan Calvin Harris, 1984 İskoçya doğumlu. 2007′de “I Created Disco” albümüyle muhteşem bir çıkış yapan DJ, electro house ve nu-disco tarzıyla o günden beri dünyanın hakkında en çok konuşulan ve aranan DJ’lerinden biri. Ünlü şarkıcı Ellie Goulding’le yaptığı “I Need Your Love” şarkısı 2013′ün en başarılılarındandı.Tiesto: Gerçek adı Tijs Verwest olan 1969 Hollanda doğumlu Tiesto, dünyanın en çok tanınan DJ’lerinden. Çok uzun yıllardır  sektörün içerisinde olmasına rağmen hala popülerliğini en üst seviyede sürdüren Tiesto, 75 milyon dolarlık servetiyle dünyanın en varlıklı DJ’i olarak da biliniyor.

Martin Garrix: Martijn Garritsen veya sahne adıyla Martin Garrix (D 14 Mayıs 1996), Hollandalı DJ ve müzik yapımcısı. 2013 yılında çıkardığı "Animals" isimli parçayla tanınmıştır. Belçika ve İrlanda'da 1 numaraya kadar yükselen "Animals"'ın İngiltere listelerindeki tepe noktası ise üçüncülüktür. 2014 yılında Jay Hardway ile çıkardığı "Wizard" adlı parça da birçok listede üst sıralarda yer almıştır.
Dünyanın En İyi DJ Sıralaması (Hayatları Ve Videoları)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top