Tipadam Dizi ve Film Yorumları

21 Kasım 2015 Cumartesi

Film Dünyası İle İlgili 4 İlginç Gerçek


Obama ve Brad Pitt Akrabalığı
Barrack Obama ve yakışıklı aktör Brad Pitt, dokuzuncu kuşaktan akrabalar. Kökenleri 1690'da Avrupa'da doğmuş olan Edwin Hickman'a dayanıyor.Oscar'ın Maliyeti: 400$
Her yıl dağıtılan ve dünyanın en prestijli ödülü olarak kabul edilen Oscar ödüllerinin her birinin maliyeti sadece 400 dolar! Kaba bir hesapla Türkiye'deki bir asgari ücret değerinde. Bu bilgi, "Maddi değeri önemli değil, önemli olan manevi değeridir!" lafının hayat bulmuş hali resmen.


16 Dakikada Gelen Oscar!
Usta oyuncu Anthony Hopkins sadece 16 dakikasında göründüğü "Kuzuların Sessizliği" filminde hayat verdiği Hannibal karakteriyle gelen "En İyi Erkek Oyuncu" seçildi. Sadece 16 dakikada bu ödülü alma başarısı gösteren Hopkins, bunu başarabilen dünyanın ilk ve şuana kadarki tek oyuncusu.


Jim Carrey Dede! 
Jim Carrey'e dedeliği yakıştıramayabilirsin ama dede olduğu bir gerçek. Kızı Jane Carrey'nin 2010 yılında bir erkek çocuk dünyaya getirmesiyle beraber bu hınzır aktör de dedelik mertebesine yükselmiş oldu. Jim Carrey 47 yaşında dede oldu. Dedelik için de biraz genç sayılabilecek bir dönemde torun sahibi oldu diyebiliriz.
Film Dünyası İle İlgili 4 İlginç Gerçek
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top