Tipadam Dizi ve Film Yorumları

1 Kasım 2015 Pazar

Gerçekte Olabilecek 5 Süper Kahraman

Ne kadarda süper kahraman olmayan bir dünya.. Başladık yazıya değil mi, öhöm! Berki bir Superman, Hulk, Thor olmayabilir ama ya öbürleri olsaydı? Hala bir umut var bizim için, eğer dünyayı uzaylılar basarsa Amerikanlar 'SÜPER KAHRAMAN' protokolünü başlatacaklardır.

Üstümüzden IRON MAN geçse normal karşılarız gibime geliyor, ya da hazırlıklı bir Batman olamaz mı?! Oluuuuuuuuuur.

                            

1-) IRON MAN:                   Dahi, milyoner, çapkın, hayır sever.. He birde o Zırh! Bizim için milyoner, çapkın ve hayır sever olması gerekmiyor fakat niye Mark 42 zırhı gibi bir zırh ile yenilmez bir kahramanımız olsa ne güzel olurdu aslında.. Tamam illa Mark 42 'ye gerek yok..

Tek ihtiyacımız; Zengin, dahi, biraz daha zengin biri.. Ve şu zımbırtılarla uğraşabilcek. Eğer böyle bir kahraman olursa cidden muhteşem olur!

2-) BATMAN:Ciddi olsun, arada ''Because I'm Batman.'' diyebilsin.. Zengin ve dövüş sanatı biliyor olsun. O zaman bu dünya bir Batman'i ağırlayabilir. Sadece bir tane ama.

Çizgi romanda da genellikle kendi bölgesini (Gotham) koruyan Batman'in aslında giysini yapan kişi Lucius Fox'dur.. Yani aslında bu zengin Batman'in birde şirketi olması lazım he birde döv... Türkiye'ye lazım bunlardan.

3-) HAWKEYE:Yenilmezler ekibinden tanıdığımız Clint Barton (Hawkeye) aslında çocuk babası, evli biridir.. Son filme kadar bilmiyorduk tabi, bize dünyamızda maceracı ve muhteşem bir ok atma kabileyetli biri lazım. Biraz da kaslı bir vücut yapısı ve biraz da mizah tabi ki.

Çizgi romanda ve filmlerde çok iyi ok kabileyiti olan Hawkeye karakteri, eğer olacak ise kesinlikle gizli birimlere çalışmalıdır..

4-) BLACK WİDOW:''Natasha, yat...'' Ve karşınızda Natasha Romanoff, Black Widow'da diyebiliriz. Bu karakterimiz bir ajan! Black Widow ismi birden fazla kişiye takıldı ama biz film evreninde Natasha'yı biliriz.. Gerçekte olabilir mi? Var zaten.. Eh süper kahraman sayılır şimdi özel gücü olmasa da dövüş yeteneği, hızı ve taktikleri bir harika!

Bir gücü varsa da erkeklerin ona baktığında ağzının suyu akmasıdır. E bu da bir güç sayılır şimdi. Iron Man 2 ve Yenilmezler serisinde karakterimizi Scarlett Johansson canlandırdı. MARVEL bu işi biliyor..

5-) GREEN ARROW:Zenginden alır fakire verir.. Dur! O Robin Hood'du. 2012 yılında ''Arrow'' olarak dizi halinde yayınlanan dizi de başrol Oliver Queen, cehennem gibi bir adada 5 yıl geçirdikten sonra şehrine döner ve adaletle savaşır. Kapşonlu filan güzel bence yakışır bizim ülkeye bir tane lazım.

Bize ok konusunda usta olan, yakın dövüş konusunda iş yapan. Arkasında Felicity gibi sağlam bir kadını olan biri lazım.. Kolay bence ya, sokağa çıktıktan 2 gün sonra vurulur filan iyi olur..

Anahtar kelimeler: Gerçekte olabilecek 5 süper kahraman, Olabilecek kahramanlar, Batman, IRON MAN, Arrow, Natasha Romanoff, Black Widow, Hawkeye, Oliver Queen, Robin Hood, İleride olabilecek kahramanlar.
Gerçekte Olabilecek 5 Süper Kahraman
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top