Tipadam Dizi ve Film Yorumları

26 Kasım 2015 Perşembe

Harry Potter - Unutulmaz sahnelerden 13 gif!
Şüphesiz çoğumuz Harry Potter izlemiş veya okumuşuzdur. J.K. Rowling'in 7 kitap olarak yayınladığı seri dünya çapında milyonlarca kez izlendi. E, benimde sizin ki gibi ''Efsane oğlum bu sahne. Hayır ağlamıyorum tabii ki!'' dediğim sahneler vardır. Yok mu? Başlayalım o zaman.

13-)
                         

Dobby özgür bir elf! Ölüm Yadigarları serisinin ilk filminde bizleri duygulandıran Dobby kesinlikle ölürken özgürdü. Ve arkadaşları yanındaydı..

12-)                          
                      

Beden derslerinde Quidditch oynatsalar ne güzel olur aslında.. Genellikle her filmde gözüken Altın Snitch, Quidditch maçında yakalanırsa 150 puan kazandırır ve maçı bitirir.

11-)             
                         


Ve filmin kötüsü Lord V.. Siz-kim-olduğunu-bilirsiniz de diyebiliriz he. İsmini anmayalım.


10-)
             
                       

Karar sizin dostlarım! 7 film boyunca her kelimesi replik olan Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore.

9-)
                       
                        

99 alıp ağlayan kızlardan Hermione Granger. Ron'un da dediği gibi: ''Manyak mısın! O, olmadan 5 dakika nefes alamayız.''

8-)              
                            

Filmin en eğlenceli ikilileri. Kim Weasley ikizleri kadar eğlenceli ve rahat olmak istemez ki. Bütün seri boyunca bizi güldürmüş olsalar da birbirinden ayrı olduklarında birisinin kulağı kopmuş (Ölüm Yadigarları - Part&1) birisi ise ölmüştü. (Ölüm Yadigarları - Part&2)

7-)                     
                        

Şerefe! İlk tanıdığımızda azılı bir suçlu olarak son gördüğümüzde ise Zümrüdüanka Yoldaşlığından olan Sirius Black, Harry'nin sevdiği son akrabası olarak ölmüştü. Çok severdik rahmetliyi, başımız sağolsun.

6-)                         
                           

Hocalar çok ödev verdiklerinde bizde bu duruma düşmüyor değiliz yani. ama burada durum farklı; Harry ailesinin kötülenmesinden hiç ama hiç haz etmez.

5-)
                         


Bellatrix. Filmin en kötü kadınlarından. Hatta en kötü kadını. Çılgın, psikopat. Ne yaptığını bilmeyen ve öldürmekten haz alan tam bir psikopat!

4-)
                         

Hayır, hayır daha fazla yapamam! Albus Dumbledore'un ağladığı bu sahnede hepimizin yüreği cız etti herhalde.

3-)
                           

- Anlamıyor musun? Seni öldürmek zorundayım.. Yoksa o.. O beni öldürecek! + O zaman işini kolaylaştırayım Draco. - Expelliarmus!

2-)                   
                           

Ve Dumbledore'un Severus'a ölümü için rica etmesi..

1-)                 
                          

''- Lily, after all this time? + Always..'' Bana göre bütün serinin en etkileyici repliği. 8 film boyunca bizi Severus Snape'den nefret etmemizi sağladılar ve son filmde, Harry, Severus'un hafızasını incelerken Severus'un bir kahraman olduğunu gördük. 'Severus'un Lily'i sevdiği kadar..' dedik bazen. Tekrar tekrar izlettirdi film kendini, sırf bu replik için. (Ölüm Yadigarları - Part&2)

Anahtar Kelimeler: Harry Potter gif, Harry Potter En iyi Gif, Harry Potter sahneleri gif, Harry Potter - Unutulmaz Sahneler, Harry Potter, Unutulmaz Sahnelerden 13 gif, son zamanların en iyi gifleri, Harry Potter serisinin en iyi gifleri
Harry Potter - Unutulmaz sahnelerden 13 gif!
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top