Tipadam Dizi ve Film Yorumları

12 Aralık 2015 Cumartesi

Aksiyon türü çevrim içi oyun: CS:GO!

CS:GO! Counter Strike : Global Offensive'de diyebiliriz. Valve'nin çok oynanan oyunlarından biri. Türkler, Ruslar, İngilizler vb. ülkelerin oynadığı, Counter Strike 1.5 & 1.6 oyunlarının devamı olan oyun benim de favori oyunum.

                       

Erkek çocuklar olarak herkesin Counter Strike macerası vardır. Okuldan kaçıp maç atmalar, ödetmesine maçlar. Ne günlerdi be! Neyse, konuya dönelim..

CS:GO oyunu Valve şirketi tarafından 2012 yılında Steam'de satışa sunuldu ve oyunculara sunuldu. Şuan ki oyunun fiyatı Steam'de 24TL! Yılbaşında indirime girmesi bekleniyor.
              

Yukarıda ki videoda tipAdam takipçileri için küçük bir şov yapayım dedim. CS:GO 'da favori silahım videoda da izlediğiniz gibi AWP. Videoyu beğenmeyi, kanala abone olmayı unutmayın. :) Steam'den de ekliyebilirsiniz; theAltunbicak (Always.)

                     

CS:GO 'dan biraz daha bahsedecek olursak; arayüzü öbür CS oyunlarına kıyasla alakası yok. Daha gelişmiş ve muhteşem. Farklı oyun modları bulunuyor. Bunlar: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı ve Silah Yarışı. İsterseniz Topluluk Sunucularından da çevrim içi serverlara girebilirsiniz.

Kasalar.. Maçların sonunda başarınıza göre kutu kazanırsınız veya pazardan satın alabilirsiniz. 8TL gibi bir ücretle ide bu kasalar açılır. (Kasa Anahtarı) Bu kasalardan ise silahlar çıkar bazen fiyatları 1000 TL bulurken, 0.12 kr silah bile çıkabilir. Oyunda bu işin ticareti yapanlar bile var.

Anahtar Kelimeler: Aksiyon oyunları, CS:GO, Aksiyon türü oyun CS, CS:GO oyun videoları, Aksiyon türü oyun CS:GO, CS:GO hakkında bilgi, Çevrim içi oyunlar hakkında bilgi.
Aksiyon türü çevrim içi oyun: CS:GO!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top