Tipadam Dizi ve Film Yorumları

2 Şubat 2016 Salı

Angry Birds Oyunu Film Oluyor [Fragman]

Mobil platformda oldukça ün salan Angry Birds oyunu film oluyor! Aslında oyunun yapımcıları 3 yıl öncesinden, Angry Birds için bir film çıkaracaklarının sinyallerini vermişlerdi. Yayınlanan fragman ile artık filmin kesin olarak çıkacağını söyleyebiliriz.

Angry Birds filmi 13 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek. Filmin senaryosu ise Simpsons gibi oldukça başarılı animasyon projesinde yer alan Jon Vitti tarafından yazılıyor. Macera ve komedinin bir arada yer alacağı Angry Birds filmi her yaştan izleyiciye hitap edecek.

Angry Birds filminde, rengarenk kuşlarla dolu mutlu ve huzur dolu bir adada her şey yolunda giderken bir anda yeşil domuzcukların adaya ayak basmasıyla macera başlıyor. Fragmandan edindiğmiz izlenimlere göre ise filmin senaryosu oyun ile bağlantılı olacak şekilde hazırlanmış.Filmin orjinalinde karakterlerin seslendirmesini Bill Hader, Peter Dinklage, Maya Rudolph gibi başarılı isimler yapacak. Ülkemizde ise seslendirmenin kim tarafından yapılacağı henüz bilinmiyor.

Filme ait diğer fragmanlara, Angry Birds'ün resmi Youtube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak Angry Birds'ün resmi Youtube kanalında yer alan tüm Angry Birds animasyonlarına ulaşabilirsiniz.
Angry Birds Oyunu Film Oluyor [Fragman]
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

3 yorum:

 1. oyununu severek oynardım bir zamnalar fakat belli bir yerden sonra kusasım gelecek derecede bkmıştım oyundan ve eski bir anry birds oyuncusu olarak filimini merakla bekliyorm frgmandan eğlenceli bir filmi olacağa benziyor

  YanıtlayınSil
 2. bizim kötü kedi şero bunu yer :D ikisnde de bir recep ivdiklik durum var gibime geldi ama orası da ayrı bir konu .d :D

  YanıtlayınSil
 3. Onların Garfield'ı varsa bizim de Şerafettin'imiz var :) Angry de kimmiş?

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top