Tipadam Dizi ve Film Yorumları

9 Şubat 2016 Salı

Baby Daddy Dizi Yorumu • Kimmiş bakalım babacık?


İlk izlediğimde 'ben bu diziyi nasıl daha önce keşfetmemişim' dedirten ve sonradan gelen bir aydınlamayla, tamam şimdi hatırladım hissi veren bir dizi...

İzlemememin sebebi tam olarak da Türk dizisi olarak uyarlanmış halinin 'gözlerim kör olaydı da görmeyeydim, sağır olaydım da duymayaydım bunları' dedirten bir uyarlama olmasıydı. 

Türkiye'ye uyarlanmış halini üzülerek söylüyorum ki 3 adam ekibi yapmıştı... Biz onlardan orjinal ya da uyarlanma ise de daha güzel bir şey beklerken ne yazık ki olmadı...


Afişi bile aynı olan bu dizi bende iyi bir imaj bırakmamıştı ama dizinin aslını izleyince dedim ki BEN BUNU NEDEN DAHA ÖNCE İZLEMEMİŞİM!!! Beklentiyi yükseltmek ya da reklam yapmaya çalışmıyorum :D Sadece ben bu kadar komik ve aile sıcaklığı veren bir dizi ummuyordum... Beni şaşırttı. 

İlk başlarda 'senin anan melek filan değilmiş, bırakmış kapıya gitmiş' modunda bir girişle başlıyorlar. Yani annesi bebeği kapıya bırakıp gidiyor ve evin içinde ki 3 testesteron ile minacık bebeği baş başa bırakıyor. 

Babası Ben, amcası Danny ve ev arkadaşları Tucker'ın sevimli serüveni başlıyor. Bu arada bayan izleyicilere belirtmek isterim ki Allah bu Danny denen elemanı yaratırken malzemesini bol koymuş... Yani resmen Allah bir boy vermiş, bir pos vermiş, gerisini de kendi halletmiş sanırım :)

Dizi de şu pozisyondan; 

Şu duruma gelen bir serüven var... 


Tani ki aşksız hiç bir şey olmadığı gibi bu dizimizde de bir aşk mevcut... Karışık olan durum ise çok başka. Eskiden şişko ama şimdi afet-i devran olan arkadaşları Riley baba karakterimiz Ben'e, amcamız Danny'de Riley'e aşk... Bu işin dramatizesi dizide minimum düzeye indirilmiş ve izlemek gerçekten çok eğlenceli...

Hepinize tavsiye ederim ;)

Sevgilinize aile babası imajı vermek isteyen ve kıza bir mesaj iletmek isteyen gençler... Diziyi izletin derim ;) 


En iyi yabancı komedi dizileri, 2016 senesinde izlenmesi gereken komedi dizileri, aile yapısına uygun en komik yabancı diziler
Baby Daddy Dizi Yorumu • Kimmiş bakalım babacık?
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

7 yorum:

 1. aslıhan kocahan9 Şubat 2016 11:13

  benim türk versiyonundan bile haberim yoktu :D bu yazıyı okuduktan sonra öyle bir dizi oludgunu ve bir de türk versiyonu olduğunu öğrendim :D ayrıca yazıda bayağı bir överek anlatılmış baby dady dizisi ve içeriği. yazıyı okuduğum kadarıyla eğlenceli bir diziye benziyor. merak ettim. izleyecem :)

  YanıtlayınSil
 2. 1 projeyi de kendin yarat ve Acun! bunu bile başka bir yapımdan almış adam. sayenizde şu anda öğrendim bu durumu ve ciddi şaşkınlık yaşıyorum. TV8 deki programlara bakıyorum da yok yani abi, showlardan tutun dizilere kadar her şey kopya. bu adam nasıl bu kadar yükseldi aklım almıyor!

  ocon forordo....

  YanıtlayınSil
 3. aslıhan kocahan9 Şubat 2016 17:56

  şu yorumumdan sonra bu gün izleme fırsatım oldu. sadece ilk bölümü izledim şuana kadar ve tamda tahmin ettiğim gibi komedi tadında eğlenceli bir dizi oldğunu gördüm. komedi türündeki dizileri her zaman sevmişimdir. öneriniz için teşekkürler..

  YanıtlayınSil
 4. Bende eğlenerek izliyorum ve bunh paylaşıyor olmak güzel :)

  YanıtlayınSil
 5. Bence acun soyadını değiştirmeli :D acun ılıcalı değil, acun uyarlama :D

  YanıtlayınSil
 6. çocukluğuna inmek lazım acunun. küçüklüğünde de hep kopya çekiyordur kesin ahahhaha :D

  YanıtlayınSil
 7. hahaha acun uyarlama, ocon forordo :D bu konuya neden geldim nasıl geldim yorumlarda ne sebeple kendimden geçtim bende anlamadım ama acuna saydırmak iyi geldi :D :D

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top