Tipadam Dizi ve Film Yorumları

17 Şubat 2016 Çarşamba

Jackie & Ryan Nasıl Bir Film? [Konusu,Yorumu Ve Analizi]

Film Hakkında

Yönetmen: Ami Canaan Man
Senaryo: Ami Canaan Man
Tür: Dram
Yıl: 2014
IMDb: 5.8
Oyuncular: Ben Barnes,Katherine Heigl

Film Konusu

Gezgin bir müzisyen olan Ryan Utah sokaklarında arkadaşıyla birlikte çalıp söylerken.Eski ünlü bir pop şarkıcısı olan Jackıe ile karşılaşır. Jackıe'nin bakışları Ryan'ı etkiler gizliden gizliye.

Aradan belirli bir zaman sonra tesadüf eseri tekrar karşılaşırlar ve ufak bir kaza Jackie ve Ryan'ı bir araya getirir. Ryan Jackıe yardım ederken kendini Jackie'nin evinde akşam yemeğinde bulur.
Çok yetenekli bir müzisyen olan ama henüz keşfedilmemiş Ryan en başından beri Jackıe'nin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Jackie'nin kocasından ayrılmaya çalışması ve maddi durumunun git gide kötüye gitmesi gibi sorunlar Jackıe ve Ryan arasında bir aşk'ı alevlendirir.

Yazar Yorumu

Merhaba sevgili okuyucularımız sizlerden gelen istekler üzerine çok güzel bir dram filmi ile karşınızdayım. Müziğin aşkla harmanlandığı bu filmimizde genç,yakışıklı ve çok yetenekli gezgin bir müzisyen olan Ryan'ın eski bir pop yıldızı olan güzeller güzeli Jackıe ile bir kaza sonrası tanışmasıyla başlar.

Jackıe'nin Ryan'a  nazik bir akşam yemeği daveti teklif etmesiyle olay akışı gelişir.
Filmde şunu göreceksiniz sevgili okuyucularımız insanların ortak noktaları bile aşk denen duyguyu alevlendirmeye yetiyormuş aslında.

Bunu çok yakın bir zamanda bende yaşadım ve gerçekten filmdeki kadar güzel bir duygu.
Fazla konu dışına sapmadan sizlere filmden biraz daha bahsetmek istiyorum. Normal sıradan dram filmlerinde işlenen sıkıcı aşk temasından uzak daha keyifli bir film sizleri beklemekte.

Hala soruyorum bu filmin IMDb puanı niye bu kadar düşük diye kimi insana sıradan bir film gibi gelebilir ama gerçekten filmdeki müzik tarzını seven izleyicilerimiz de benimle aynı fikirde olacaktır.
Lafı fazla uzatmadan yorumumu sonlandırıyorum kesinlikle tavsiye edebileceğim benimde tesadüfen karşıma çıkmış olan bu filmi izlemeden geçmeyin derim hepinize teşekkür eder iyi seyirler dilerim.


Videolar
Jackie ve Ryan filmi hakkında izleyici yorumları, 2016 yılının en iyi aşk filmleri, 2016 yılının en iyi dram filmi, 2016 senesinin en iyi müzikal filmleri, jackie&ryan film müzikleri
Jackie & Ryan Nasıl Bir Film? [Konusu,Yorumu Ve Analizi]
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

4 yorum:

 1. Hüseyin Gedik17 Şubat 2016 18:27

  Eline sağlık dostum, ilk kez duyuyorum filmi. İnsan yalniz olunca bu tür filmler moral bozabiliyo ama izlemek lazım yine de :)

  YanıtlayınSil
 2. Teşekkür ederim izle belki hoşuna gider belki film sana uğurlu gelir. :D

  YanıtlayınSil
 3. Ellerine sağlık dostum hemen izleyeceğim.

  YanıtlayınSil
 4. Başlarda sıkıcı gibi gelsede bence izlemeye değer

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top